Image Alt

Dlaczego my

ZATOKA SŁOŃCA

Zapraszamy Państwa serdecznie do naszej ekskluzywnej, położonej 600 m od morza i 1200 metrów od jeziora Jamno przestrzeni ośrodka ZATOKA SŁOŃCA, gdzie na powierzchni 3500 m² rozlokowanych jest 20 przytulnych, bogato wyposażonych domków o powierzchni 75 m² wraz z tarasem wypoczynkowym.
W każdym domku znajduje się kompletnie wyposażona kuchnia ze zmywarką, salon, dwie sypialnie oraz WC z łazienką. Przed domkami znajdują się tarasy wyposażone w stoliki i miejsca do siedzenia. Do Państwa użytku są też leżaki i parawany plażowe. W domku maksymalnie może mieszkać 8 osób. Na terenie ośrodka znajduje się basen, plac zabaw, zadaszone altanki i kamienne grille. ZATOKA SŁOŃCA to miejsce, gdzie można doskonale wypocząć w komfortowej, nowoczesnej przestrzeni pełnej zieleni i atrakcji.
Serdecznie zapraszamy.

Znajduje się niedaleko plaży, 5 minut od centrum miasteczka. Park oferuje dzieciom i dorosłym ponad 70 atrakcji na 4 zróżnicowanych trasach. Dodatkowo w Parku Linowym istnieje możliwość zabawy na slackline i rozgrywek w „piłkarzyki”.

To ponad 50-metrowa latarnia morska, druga co do wielkości w Polsce. Jej światło widoczne jest nawet z odległości 36 km! Jest udostępniona do zwiedzana a widok z niej zapiera dech w piersiach.

To ponad dwukilometrowa droga prowadząca z Mielna do Mielenka wśród ponad 150-letnich lip. Aleja jest ekologicznym korytarzem łączącym obie miejscowości, wchodzi w skład systemu regionalnych zadrzewień alejowych, które mają uwarunkowania historyczne. Drogę można także przebyć przez las lub chodnikiem.

Zespół ogrodów o różnej stylistyce. Jedyne tak wyjątkowe miejsce w Polsce. Jego centralnym punktem jest największy na świecie labirynt grabowy zajmujący powierzchnię 1 hektara, mający ściany o wysokości 2 metrów z długością korytarzy ponad 3 kilometry. W centralnym punkcie labiryntu znajduje się 20-metrowa wieża widokowa z której rozciągają się niezapomniane widoki.

Jezioro powstało z dawnej zatoki morskiej, uchodzą do niego dwie rzeczki – Dzierżęcinka oraz Uniesta. Przy jeziorze znajdują się wypożyczalnie sprzętu pływającego (rowery wodne, łodzie wiosłowe, motorówki), istnieje także możliwość wypłynięcia w rejs spacerowy statkiem Mila. Amatorzy wędkowania mogą wykupić specjalne zezwolenia w Gospodarstwie Rybackim w Mielnie.

W okolicy znajduje się wiele szlaków pieszych i rowerowych prowadzących wzdłuż wybrzeża Morza Bałtyckiego. Cześć z nich jest fragmentem międzynarodowego szlaku rowerowego. Wzdłuż tras znajduje się wiele zabytków oraz pomników przyrody. Ich długość wynosi od 15 do 45 kilometrów.

ZATOKA SŁOŃCA to dobry wybór! Zapraszamy na niezapomniane wakacje w przepięknym, nadmorskim Mielnie. Nasz ośrodek to idealne miejsce na wakacje nad Bałtykiem.

Duży teren rekreacyjny, wypoczynkowe domki ogrodowe, miejsca do grillowania, stół do ping-ponga, piłkarzyki, dobrze wyposażona sala telewizyjna, wypożyczalnia rowerów i basen – w ZATOCE SŁOŃCA nie pozwolimy się nudzić!

Mielno to idealne miejsce na spędzenie wakacji. Czysta, piaszczysta plaża, wiele atrakcji oferowanych turystom na wodzie i na lądzie, relaks w nowo wybudowanych, ekskluzywnych domkach. WITAMY W ZATOCE SŁOŃCA!

Zakotwicz wygodnie w ZATOCE SŁOŃCA. Czekamy na Ciebie!
Zarezerwuj już dziś!

Podoba Ci się Zatoka Słońca?