Lokalizacja

Mielno

od lat przyciąga turystów pięknymi piaszczystymi plażami, wyjątkowym mikroklimatem, oraz ciekawą turystycznie okolicą. Morze, jezioro, szlaki turystyczne, mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Mielno to idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek – tu nie można się nudzić!
ZATOKA SŁOŃCA w Mielnie – ZAPRASZA!

WYJĄTKOWO POD KAŻDYM WZGLĘDEM

MAMY DLA WAS MNÓSTWO ATRAKCJI

 

BASEN KĄPIELOWY

Na terenie ośrodka znajduje się basen kąpielowy, który z pewnością umili Państwu pobyt w upalne dni.

 

PLAC ZABAW DLA DZIECI

Naszych najmłodszych Gości, dla których dobra zabawa to jeden z wyznaczników udanych wakacji zapraszamy do korzystania z atestowanego, bezpiecznego i przestronnego placu zabaw, na którym znajduje się duży drewniany zamek ze ściankami do wspinaczki, huśtawkami i zjeżdżalniami. Wokół placu zabaw znajdują się ławki dla rodziców i opiekunów chcących wygodnie obserwować swoje pociechy.

 

ANIMACJE DLA DZIECI

Od 01.07 – 31.08 dwa razy w tygodniu organizujemy zabawy dla dzieci z grupą animatorów z Koszalina. Zabawą z dziećmi zajmie się wykwalifikowana obsługa a Państwo możecie w tym czasie oddać się relaksowi lub uczestniczyć we wspólnej zabawie.

 

ŚWIETLICA

Na terenie ośrodka znajduje się bogato wyposażona świetlica. Stół do gry w bilard, konsole Play Station, gry planszowe i zabawki oraz kącik TV pozwolą spędzić miło czas nie tylko naszym najmłodszym Gościom.

 

PARKING

Na terenie ośrodka znajduje się monitorowany (niestrzeżony) parking.
Do każdego domku przysługuje jedno miejsce parkingowe.

 

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów w cenie 30 zł za dzień.

Spodobała Ci się nasza propozycja?

Zakotwicz się komfortowo w ZATOCE SŁOŃCA. Czekamy na Ciebie!