DLACZEGO MY

ZATOKA SŁOŃCA

Zapraszamy Państwa serdecznie do naszej ekskluzywnej, położonej 600 m od morza i 1200 metrów od jeziora Jamno przestrzeni ośrodka ZATOKA SŁOŃCA, gdzie na powierzchni 3500 m² rozlokowanych jest 20 przytulnych, bogato wyposażonych domków o powierzchni 75 m² wraz z tarasem wypoczynkowym.
W każdym domku znajduje się kompletnie wyposażona kuchnia ze zmywarką, salon, dwie sypialnie oraz WC z łazienką. Przed domkami znajdują się tarasy wyposażone w stoliki i miejsca do siedzenia. Do Państwa użytku są też leżaki i parawany plażowe. W domku maksymalnie może mieszkać 8 osób. Na terenie ośrodka znajduje się basen, plac zabaw, zadaszone altanki i kamienne grille. ZATOKA SŁOŃCA to miejsce, gdzie można doskonale wypocząć w komfortowej, nowoczesnej przestrzeni pełnej zieleni i atrakcji.
Serdecznie zapraszamy.

DLACZEGO MY?

 

PARK LINOWY TUKAN W MIELNIE

Znajduje się niedaleko plaży, 5 minut od centrum miasteczka. Park oferuje dzieciom i dorosłym ponad 70 atrakcji na 4 zróżnicowanych trasach. Dodatkowo w Parku Linowym istnieje możliwość zabawy na slackline i rozgrywek w „piłkarzyki”.

 

LATARNIA MORSKA W GĄSKACH

To ponad 50-metrowa latarnia morska, druga co do wielkości w Polsce. Jej światło widoczne jest nawet z odległości 36 km! Jest udostępniona do zwiedzana a widok z niej zapiera dech w piersiach.

 

ALEJA LIPOWA

To ponad dwukilometrowa droga prowadząca z Mielna do Mielenka wśród ponad 150-letnich lip. Aleja jest ekologicznym korytarzem łączącym obie miejscowości, wchodzi w skład systemu regionalnych zadrzewień alejowych, które mają uwarunkowania historyczne. Drogę można także przebyć przez las lub chodnikiem.

 

OGRODY HORTULUS SPECTABILIS

Zespół ogrodów o różnej stylistyce. Jedyne tak wyjątkowe miejsce w Polsce. Jego centralnym punktem jest największy na świecie labirynt grabowy zajmujący powierzchnię 1 hektara, mający ściany o wysokości 2 metrów z długością korytarzy ponad 3 kilometry. W centralnym punkcie labiryntu znajduje się 20-metrowa wieża widokowa z której rozciągają się niezapomniane widoki.

 

JEZIORO JAMNO

Jezioro powstało z dawnej zatoki morskiej, uchodzą do niego dwie rzeczki – Dzierżęcinka oraz Uniesta. Przy jeziorze znajdują się wypożyczalnie sprzętu pływającego (rowery wodne, łodzie wiosłowe, motorówki), istnieje także możliwość wypłynięcia w rejs spacerowy statkiem Mila. Amatorzy wędkowania mogą wykupić specjalne zezwolenia w Gospodarstwie Rybackim w Mielnie.

 

SZLAKI ROWEROWE ORAZ PIESZE

W okolicy znajduje się wiele szlaków pieszych i rowerowych prowadzących wzdłuż wybrzeża Morza Bałtyckiego. Cześć z nich jest fragmentem międzynarodowego szlaku rowerowego. Wzdłuż tras znajduje się wiele zabytków oraz pomników przyrody. Ich długość wynosi od 15 do 45 kilometrów.

ZATOKA SŁOŃCA to dobry wybór! Zapraszamy Państwa na niezapomniane wakacje w przepięknej
nadmorskiej miejscowości Mielno. Nasz ośrodek to idealne miejsce do wakacyjnego wypoczynku nad Bałtykiem.

Duża przestrzeń rekreacyjna, altany wypoczynkowe, miejsca do grillowania, stół do ping-ponga, piłkarzyki, bogato wyposażona świetlica, wypożyczalnia rowerów i basen kąpielowy – w ZATOCE SŁOŃCA nie pozwolimy Wam się nudzić!

Mielno to idealne miejsce do spędzenia wakacji. Czysta, piaszczysta plaża, liczne atrakcje oferowane turystom na wodzie, jak i lądzie, wypoczynek w nowopowstałych, ekskluzywnych domkach ZATOKA SŁOŃCA – ZAPRASZAMY!

Zakotwicz się komfortowo w ZATOCE SŁOŃCA. Czekamy na Ciebie!
Rezerwuj już dziś!